Wakacje z MOS-em

27 sierpnia 2021
Urszula Kucała

W czasie tegorocznych wakacji dzieci  i młodzież naszej szkoły uczestniczyły w zawodach organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach.

Już na starcie  ( 28 czerwca) wzięliśmy udział w Turnieju Tenisa Stołowego, który odbywał się  w Wiśniowej. W turnieju uczestniczyło 16 osób. W kategorii chłopców starszych I miejsce zajął Kacper Kowal z klasy VIIIa. Gratulujemy.

Kolejne wydarzenie miało miejsce  5 lipca. Na boisku przy SP 2 w Myślenicach  odbył się Turniej Piłki Nożnej, w którym uczniowie z naszej szkoły zajęli I oraz II miejsce. Pogoda była piękna, atmosfera gorąca, a my cieszyliśmy się z wygranej. W turnieju tym reprezentowali nas:  Kinga Tokarz , Wiktoria Jasek, Jakub Leśniak, Wiktor Zabłocki, Marcin Kus, Wiktor Opioła, Jakub Irzyk, Jakub Dziadkowiec, Michał Florek.

Kolejny Turniej Piłki Nożnej,  w którym wzięliśmy udział odbył się także w Myślenicach przy SP 2 ( 17 sierpnia), zostaliśmy zaproszeni na rewanż. Tym razem pogoda była deszczowa , a dzień pochmurny i zimny. Jednak nam humor dopisywał .  Naszą szkołę reprezentowali: Michał Florek,  Jakub Dziadkowiec, Jakub Leśniak, Wiktor Opioła, Wiktor Zabłocki, Jakub Irzyk, Filip Pazdur. Kolejny raz nasi młodzi zawodnicy byli lepsi od rywali i zajęli  I oraz II miejsce.

Możemy być dumni z naszych kolegów i koleżanek, którzy rywalizowali fair play i wspaniale reprezentowali ZPO Lipnik. Brawo!!!

K. Skiba