Konkurs SU na najciekawszą maskę karnawałową

26 stycznia 2020
Urszula Kucała

W styczniu SU ogłosił konkurs na najciekawszą maskę karnawałową. Z klas I – III  zgłoszono do konkursu 47 masek, a w kategorii wiekowej klasy IV – VIII  pięć masek. W klasach młodszych przeprowadzono konkurs poprzez głosowanie. Każde z dzieci mogło oddać głos na najciekawiej wykonaną maskę w tajnym głosowaniu.

Najwięcej głosów otrzymała maska  Natalii Lenart z kl. II b, otrzymując I miejsce. Na II miejcu znalazła się maska Mileny Mazepy z kl. I, Gabrysi Nalepy z kl. II a, Kacpra Bednarza z kl. II a.

III miejce – maski: Karoliny Zielińskiej i Izabeli Kus z kl. III oraz Wiktorii Jasek z kl. II a. Głosami koleżanek i kolegów zostały wyróżnione maski wykonane przez Romana Bogacza z kl. II b, Szymona Skórę z kl. III, Liliannę Senk z kl. III oraz Emilię Flagę z kl. I . W kategorii klas starszych jury przyznało I miejsce Weronice Bale i Filipowi Kucale z kl. IV, II miejsce Adamowi Stalmachowi  i Martynie Moryc z kl. IV, a III miejsce Darii Zabłockiej z kl. V.

Laureatom gratulujemy, wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Dyplomy i okolicznościowe nagrody zostaną wręczone podczas balu karnawałowego w dn.12 lutego b.r.

T. Bobowska – Opiekun SU