SZLACHETNA PACZKA – relacja z wręczenia paczki Rodzinie

27 grudnia 2016
Urszula Kucała

szlachetna-paka

„Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MLP II-2521-534248), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina bardzo ucieszyła się z otrzymanego prezentu. Nie mogli uwierzyć, że aż tyle otrzymali. Marysia kiedy zobaczyła paczki zaczęła biegać i skakać z radości. Najbardziej ucieszyła się ze sprzętów potrzebnych jej do rehabilitacji. Pani Marzena nie dowierzała, że udało się zakupić panele, które zamontują w pokoju ich córki. Mały Grześ też był zaciekawiony bardzo tym, co się dzieje. Rodzinie towarzyszył uśmiech na twarzach i wzruszenie.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Ja bardzo serdecznie dziękuję za miłą współpracę, za zrozumienie. Szczególnie za przygotowanie tak wspaniałej paczki. Dla mnie była to niesamowita radość widzieć szczęście innych dzięki, przede wszystkim, waszemu udziałowi. Życzę pogodnych i radosnych Świąt.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina bardzo dziękuje za otrzymane prezenty i życzy wszystkim darczyńcom Wesołych Świąt”.

U. Kucała